2018 m. gegužės 25 d., penktadienis

Urban Decay Naked Petite Heat Palette


Gero penktadienio ryto, mano brangieji, tęsiame pasakojimą apie išbandytas kosmetikos priemones, šiandien jūsų dėmesiui nerealioji, nuostabioji, išskirtinė, pasakiška, fantastiškų atspalvių Urban Decay Naked Petite Heat Palette. Atrodo tik šešėlių spalvos, bet visos spalvos suderintos taip, kad širdis džiaugiuosi kiekvieną kartą šią paletę pasiėmus į rankas.Tai dar vienas „karštas“ šio sezono produktas. Ši kompaktiška „Naked Petite Heat“  šešėlių paletė buvo inspiruota jau visų pamėgtos „Naked Heat“ paletės. Paletėje rasite penkis matinius šešėlių atspalvius ir vieną pusiau matinį šešėlį su blizgesiu. Spalvų gama varijuoja nuo ramiai šviesių iki sodriai ugninių atspalvių. Taigi, dabar po ranka turite priemonę, su kuria visada atrodysite stulbinančiai ir bet kada galėsite susikurti tiek nepriekaištingą dieninį, tiek vakarinį įvaizdį. Ši kompaktiška šešėlių paletė sukurta taip, kad tilptų į jūsų vakarinę rankinę ir neužimtų daug vietos keliaujant. Nepaisant mažo paletės dydžio, čia rasite viską, ko jums reikia.

Kur pirkti: Douglas
Mano nuomonė:

Kaip ir žadėjau, makiažas, lengvas ir tinkantis atostogoms. Šį kartą aš su savimi į kelionę pasiėmiau Urban Decay kosmetikos priemones, nes nauja higlighterių ir skaistalų paletė tiesiog tobula ir puikiai tinka kontūravimui, plius turiu daug kreminių pudrų, neslėpsiu, tamsiausių atspalvių, kurių ne atostogų metų naudoti tiesiog negaliu. Urban Decay Naked Petite Heat Palette tiesiog užvaldė ir pakerėjo mano širdį, todėl jau daug galvoti ir nereikėjo. 
Šnekant apie šešėlius noriu pasakyti, kad spalvos parinktos tobulai, jos tinka tiek dieniniam, tiek vakariniam makiažui, pigmentiuotos, kiek byra, bet nekritiškai. Aš irgi jau seniai pasidaviau oranžinių šešėlių manijai, tačiau nors ir turiu klasikinę Heat paletę, maža Petite versija idealiai tinka kelionėms ir neužima daug vietos. Net pati nesitikėjau, kad dėžutės dizainas toks tobulas, wowww, tiesiog wowww. Nuoširdžiai rekomenduoju ją išbandyti, o taip pat nusipirkti Sin After Glow paletę, tikrai nepasigailėsite.


PR sample

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig