2015 m. vasario 6 d., penktadienis

6 Diena. 25 Dalykai, kuriuos turiu padaryti iki savo sekančio gimtadienio


Šiandien labai sunki tema, nes aš suprantu, kad 25dalykus, kuriuos turiu padaryti per metus rašau ne tik Jums, bet pirmoje eilėje, sau. O taip sunku duoti sau pažadus. Ypač viešai. Aš, kaip nuotraukoje, išgėriau kavos, apmąsčiau viską ir surašiau visus punktus...

 1. Atsikratyti nereikalingų kilogramų (juk jau pavasaris)
 2. Pradėti sportuoti. Anksčiau sportuodavau kiekvieną dieną, dar vis nerandu laiko.
 3. Atauginti plaukus. Plaukai neauga nors tu ką, galvoju gal šviesiai nedažyti, bet taip man ta spalva patinka.
 4. Apsilankyti pas stomatologą 
 5. Suplanuoti vestuves
 6. Atšvęsti vestuves (pats smagiausiais dalykas)
 7. Išvažiuoti atostogų
 8. Daugiau dėmesio skirti savo artimiesiems
 9. Apgalvoti dar vieno šuniuko nusipirkimo galimybę
 10. Pagaliau nusipirkti Louboutin batus
 11. Sutaupyti pinigų Roja kvepalams
 12. Išmokti gaminti desertus 
 13. Nusipirkti filmavimo kamerą ir profesionalų apšvietimą
 14. Pradėti filmuoti youtube filmukus blogui (ar būtų įdomu?)
 15. Daugiau dėmesio bloge skirti madai
 16. Pradėti rašyti straipsnius apie sveika gyvensena ir mitybą
 17. Sutvarkyti savo drabužinę
 18. Padaryti pavasario/vasaros/rudens fotosesijas
 19. Sutvarkyti ir surūšiuoti savo turimą kosmetiką
 20. Dažniau plauti kosmetikos teptukus
 21. Padaryti nuotraukų sieną namuose
 22. Daugiau laiko skirti savo draugėms
 23. Kiekviena savaitgali nuvažiuoti į gamtą pasivaikščioti
 24. Išmokti plaukti
 25. Dažniau sakyti "MYLIU" artimiems žmonėmsSHARE:

8 komentarai

 1. Anonimiškas2015-02-06 17:38

  Laaabai butu smagu, jei igyvendintum 14 ir 16 ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. O man labiau patinka skaityt atsiliepimus, nei žiūrėt filmukus. Skaityt galiu visur ir visaip (troleibuse, darbo metu, stovėdama eilėje), o jau žiūrėti nelabai - kitiems garsas trukdo, šiaip neturiu kantrybės, nes skaitau pvz., labai greitai, o pažiūrėti greitai neišeis :)
  Bet čia tik asmeniškumai, nes vlogai dabar labai populiarūs ir pritrauktų naujų gerbėjų tai tikrai.
  O kodėl nori ilgų plaukų?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš nežadu atsisakyti rašomojo blogo, tikrai ne, tik kai kurias temas pvz. mėnesio mėgstamiausi, arba makiažai bus galima ir pažiūrėti.
   Manau visos merginos nori ilgų plaukų, artėja vestuvės, ten ilgų plaukų šukuosenai ir įvaizdžiui reikia.

   Panaikinti
  2. Na ne visos. Manęs irgi laukia vestuvės. Taip pat auginu (cha!), tik tiek, kad tavo plaukai man jau atrodo ilgi, nes manieji tai vos vos už ausies užsikiša.
   Tiek, kad nubalinti, kaip paauglystėje plaukai, kurių ilgis kaip mokinukių, tai irgi nei šiaip nei taip, gali pradėt atrodyt pigiai kaip tos pupytėsolialios.

   Panaikinti
 3. O, tai sveikinu su gimtadieniu :D

  Žiūrėk, čia galima kai ką sujungti :) Labutinų pirkimą galima jungti su vestuvėmis, įtraukti į tą patį biudžetą, kaip nuotakos suknelę. Net jei jie nebalti... Antrai dienai :D Trečiai :D Plaukimą galima jungti su sportu, nes plaukimas sportas. Prie to pačio ir kilogramai :) Ir nesimokyk gamint desertų, jie prie šito punkto netinka :D Nemoki, ir nereikia :D

  O dėl filmukų ir dėl sveikos mitybos, tai kelmas žino. Čia labai priklauso nuo žmogaus, gyvai nemačius, negali pasakyt, noriu, nenoriu... Bet išmėginti gal būtų ne pro šalį? Tik ar tam verta pirkti kamerą? Man regis, pirmiems klipams kamerą galima pasiskolinti, o kai jau matysi, kad gerai gaunasi, tada pirkt. Ir dar, kokia kalba filmukai? Lietuviškai kalbant, kaip ir nedidelė auditorija. O gal kaip tik gerai, nes youtube lietuviškai kalbančių blogerių ne kažką...

  O dėl sveikos mitybos irgi sunku pasakyt. Asmeniškai aš iš šito blogo tikiuosi kosmetikos apžvalgų. Man net kulinarija neaktuali - aš tiesiog kulinariškai gluša. Apie sveiką mitybą aš kartais paskaitau, bet tada jau ieškau kokių profesionalių trenerių straipsnių. Kita vertus, gal tu tokia ir esi, gal tai tavo specialybė - tada gal gerai būtų... Žodžiu, nežinau, asmeniškai man gerai kaip yra, o nauji produktai bus vertinami atskirai :)

  Plaukus atauginti - labai gera mintis! Tik tai daryti baisi tragedija. Aš pati auginu nuo trumpų iki na gal va kaip pas tave - tai jetus! Du metai jau, kaip vargstu ir į veidrodį žiūrėdama keikiuos :D Ir manau, kad dar metai laukia, jei nespjausiu aš į visą tą reikalą. Manau, norint nedažyti, reiktų pradėti dažyti natūralia spalva, kad šaknys akių nebadytų. Bet ant stipriai balintų sunku tą padaryt... Arba nusikirpt trumpai, tada ataugint šviesius, tada vėl nusikirpt, kad neliktų šviesintų, tada jau augint normaliai... 3 metai :(

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas2015-02-07 23:32

  Butu idomu ne tik filmukai, bet taip pat ir pamatyti jusu kosmetikos (dekoratyvines ir ne tik) kolekcija, isskiriant megstamiausias priemones, nuo akiu tuso iki duso zeles :)

  AtsakytiPanaikinti

Blogger Template Created by pipdig