2015 m. rugpjūčio 28 d., penktadienis

http://www.cndirect.com norų sąrašasAš labai mėgstu elektroninę prekybą, ypač www.ebay.com, šį kartą noriu kartu su jumis įvertinti  http://www.cndirect.com/siūlomų drabužių kokybę, aptarnavimą ir siuntimo greitį. Aš išsirinkau drabužius ir aksesuarus žiemai, todėl laukiu nesulaukiu. Tikiuosi ir Jus atrasite šioje parduotuvėje ką nors naujam rudens/žiemos sezonui.
Artėja ruduo, todėl jau reikia rinktis tamsius drabužių atspalvius, kodėl prie jų nepriderinti papuošalo? Man labai patiko šitas variantas. Tokios spalvos idealiai tinka ir prie tamsiai mėlyno, ir prie žalio, ir prie mano naujo Nude spalvos palto. Kaina 3,91 $
Aš jau galvoju apie žiemą, šiltą šaliką ir kepurę. Man labai patiko štai toks šiltas variantas pilkos spalvos. Kaina 5,53 $ Tiesą, spalvų pasirinkimas labai didelis: juoda, raudona ir baltaDabar labai madingi apvalūs saulės akiniai, aš noriu išbandyti juodą variantą, bet manau ir rudas atrodo labai įdomiai ir gražiai. Kaina tikrai juokinga, bus labai įdomu įvertinti kokybę. (Kaina 5,99$)


Pamačiau, ir įsimylėjau. Aš jau matau kaip gražiai pilkos spalvos palaidinė atrodo kartu su mano juodos spalvos odinėmis kelnėmis. Kaina 5,76$Tokius drabužius ir aksesuarus išsirinkau pirmajam užsakymui, tikiuosi kokybė bus gera, ir prekes aš gausiu irgi greitai. O Jus mėgstate užsakinėti drabužius ir aksesuarus internetu?

SHARE:

3 komentarai

 1. Greičiausiai bus 50/50 kaip su visais kinietiškais daiktais būna :) gali pataikyti arba ne

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš jau ebay.com atradau Korėjietiškus pardavėjus, kurie tikrai gerai siunčia, ir Kinišką papuošalų parduotuvė, kur irgi labai geros kokybės papuošalai, bus įdomu išbandyti šitos parduotuvės prekių kokybę

   Panaikinti
  2. Anonimiškas2015-08-30 17:16

   Aliona , gal gali pasidalinti ebay pardavėjų nuorodom? Nes aš vis nepataikau su pardavėjais :(((..

   Panaikinti

Blogger Template Created by pipdig