2016 m. liepos 6 d., trečiadienis

Beauty Talk by https://onthepurplemoon.wordpress.com


Šiandien noriu Jums pristatyti dar vieną tobulą blogą https://onthepurplemoon.wordpress.com, kurios savininkė žavioji Justina,  mes susipažinome Rygoje, per Riga Fashion weeek, niekada negalėjau pagalvoti, kad blogerės Lietuvoje gali atrodyti taip drąsiai, gražiai, skoningai, turėti savo stilių ir blogo pavadinimą, kuris idealiai tinka prie plaukų spalvos, o dabar žodis Justinai....
Apie vasarą pradedame svajoti dar žiemą. Mintyse dėliojame ryškius garderobo derinius, matome kaip gerai atrodysime paplūdimyje su six pack‘u - juk treniruotes pradėsim jau ryt. Nespėjame mirktelėti, o galvą skauda ne tik nuo minties, kad jau savaitgalį prie ežero teks apnuoginti savo pilvą, bet ir stovint prieš spintą, kuri ir vėl atrodo tuščia. Desperatiškai puolame į visas parduotuves iš eilės ir perkame, perkame.. Ieškome kažko panašaus į tos nepažįstamos merginos matytos Instagram‘e derinį, be to ir tie šortai žurnale atrodė labai dailūs. Norėčiau įrodinėti, jog svarbiausia būti savimi, o ne apsikrovusia nereikalingais drabužiais kažkieno kopija, bet puikiai žinau, kad tokie žodžiai nedaro jokios įtakos, tad pateiksiu tik keletą pasiūlymų kaip spėti į šios vasaros traukinį.


                  Neapsikraukite. Jums tikrai nereikia daugiau nei 5 naujų garderobo detalių per sezoną. Renkantis naują drabužį, pagalvokite kaip ir su kuo jį dėvėsite. Nauja gėlėta palaidinė gali kuo puikiausiai derėti su tais pačiais plėšytais džinsais, kuriuos taip mėgote pavasarį. Šią vasarą itin madingos palaidinės ir suknelės apnuoginančios pečius. Kad romantikos nepasirodytų per daug, siūlyčiau dėvėti tokią su džinsiniais šortais (o jie jau klasika). Taip pat, įsigijusi dryžuotą suknelę galėsite neabejoti, jog ji Jums pasitarnaus ne vieną sezoną. Aš pasirinkau patogią versiją su kišenėmis, kuri tiks tiek pasivaikščiojimui, tiek vakarienei. Jei vis dėlto, sportavote sąžiningai, svarbių pozicijų neapleidžia ir crop-top palaidinės, ant kurių ,,kietai“ atrodys užmesti per dideli vyriški marškiniai.


                  Kalbant apie makiažą, suprantama, kad per karščius nė vienai nesinori apsikrauti pudrų, skaistalų ir maskuoklių sluoksniais. Jų ir nereikia. Grožis prasideda kartu su sveika oda, tad kremas su SPF turėtų būti svarbiausia kasdieninės rutinos dalis. Vietoj makiažo pagrindo siūlyčiau naudoti lengvos tekstūros BB kremą ar mineralinę birią pudrą. Kada jei ne vasarą pademonstruoti savo visą kūrybiškumą? Negailėkite spalvų! Tikiu, kad ne visi išdrįs kasdien puoštis violetiniais antakiais, tačiau rožiniai, mėlyni ar žali akių apvadai, levandų spalvos lūpos ar oranžiniai skaistalai vasarą atrodys laiku ir vietoj.

SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig