2017 m. kovo 26 d., sekmadienis

L'oreal COLOR RICHE LA PALETTE MATTE Ilgai išliekančių lūpų dažų paletė


Gero sekmadienio, mano brangieji, ne, ne, aš tikrai nepamiršau apie blogo rašymą, aš tiesiog daugiau dėmesio skyriau nuotraukos. Savaitėje viduryje važiuoju į Rygą, dalyvausiu Riga Fashion week, todėl reikia paruošti blogo įrašų bagažą tam kad ten daugiau dėmesio galima būtų skirti madai. Vienu žodžiu, pradėsime nuo matinių lūpų dažų paletės iš L'oreal, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo labai gundančiai.Ilgai išliekančių lūpų dažų paletė
Color Riche Matte ilgai išliekančių lūpų dažų paletė iš L‘OREAL Make-up Designer Paris lūpoms dovanoja itin sodrią spalvą, intensyviai jas puoselėja ir suteikia ypač išraiškingų lūpų efektą.
Kad užtikrintų sodriausią matinę spalvą, šių lūpų dažų formulė papildyta švelnumo suteikiančiais pigmentais ir aksominiu kremu, prisotintu prabangaus juodųjų kamelijų aliejaus. Nauja juodos odos išvaizdos lūpų dažų paletės pakuotė įkūnija drąsų matinių lūpų įvaizdį. Kvapas: legendinis Color Richearomatas.
Naudojimas:
Designer lūpų teptuku užtepkite ilgai išliekančių lūpų dažų iš Color Riche La Palette Matte paletės. Pradėkite nuo kupidono lanko ir judėkite link lūpų kampučių. Maišykite kelias paletėje esančias spalvas, kad sukurtumėte madingą Ombré efektą. Color Riche Couture lūpų kontūro pieštuku pabrėžkite lūpų formą, ypač akcentuodama jų kraštelius, kad atrodytų natūraliai putlios.
Rezultatas:
Sudrėkintos, ryškios, intensyviai matinės lūpos.
Talpa: 6g
Kaina: 17,49Mano nuomonė: 
Tai jau tikrai ne pirmoji L'oreal lūpų dažų paletė mano kosmetinėje, tačiau šios paletės įpakavimas atrodo stulbinamai. Juodos spalvos imitacija su auksinės spalvos užrašais ir logo, viskas atrodo labai kokybiškai, tolia paletė naudoti ne tik malonu, tačiau ir praktiška. Dvi pirmos buvo auksinės spalvos, pirštų atspaudai likdavo, reikėjo valyti pastoviai tam, kad nebūtų gėda ištraukti 'grožį' iš rankinės. Atidarome paletę ir matome penkis labai ryškius atspalvius ir vieną lūpų pagrindą (kaip gamintojas rašo, balzamą, kuris drėkina ir puoselėja lūpas). Na ne tokių spalvų aš tikėjausi, jeigu paletės pavadinimas būtų 'electric', tada tikrai suprasčiau ir įvertinčiau ryškiai rožinį ir oranžinį atspalvius. Spalvos tikrai gražios ir sodrios, tačiau net man per daug. Lūpų dažų konsisitencija nėra super matinė, tai pusiau matinė konsistencija kuri mažiausiai sausina lūpas, tačiau patikėkite, paryškins visus šerpetojimus ir nelygumus (net naudojant balzamą). Šepetėlis patogus, tačiau man per daug storas, todėl naudoju savo plonesnį.
Ką noriu pasakyti, paletės dizainas man be galo patiko, tačiau spalvos laukia savo valandos iki vasaros, nes būtent tada galėsiu padaryti madingiausius ombre arba viršutinę lūpą nudažyti oranžiniu, o apatinę - rožinių atspalviais. Ar rekomenduoju? jeigu trūksta spalvų, kodėl gi ne? Tačiau jeigu esate nude ir raudonų spalvų mylėtojos, geriau pasirinkti kremines tekstūras paletes.

PR sampleSHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig