2017 m. birželio 8 d., ketvirtadienis

Suprime Numa BeachPuikiai žinau, kad dauguma planuoja atostogas, todėl mano atsiliepimas bus tikrai naudingas. Aš esu iš tų žmonių, kurie atostogas planuoja iš anksto, negaliu aš sumesti lagaminus per vieną dieną ir keliauti nežinia kur. Man reikia viską gerai apmąstyti, perskaityti daug atsiliepimų (juk kainos nėra mažos, o sugadintos atostogos per daug skaudi patirtis), todėl mano pasirinkimas šiais metais buvo vėl Turkija ir Numa Beach viešbutis.
Įvertinant visus Turkijos pliusus ir minusus, supratau, tai labai geras santykis tarp kainos ir kokybės. Aišku, reikia žinoti ko nori, kiek gali sumokėti ir koks poilsis tave domina: ar tai vakarėliai iki paryčių, ar gurmaniškas maistas, ar ramus poilsis ir SPA procedūros.
Noriu pradėti nuo to, kad mane labiausiai domino SPA procedūros (reikia galu gale pailsėti ir sutvarkyti nugaros problemas), ramus poilsis ( nekenčiu aš rusiškų diskotekų iki paryčių), skandinaviškas minimalistis dizainas (ilgai galvojau, kodėl man taip nepatinka Turkija, kol nesupratau, nemėgstu aukso detalių, baldachinų ir a lia prabangių interjerų), na ir svarbiausiai, - viešbučio interjeras turėjo tikti kelioms drabužių fotosesijoms. Ilgai ieškojau geriausių pasiūlymų, tačiau pagaliau radau Numa Beach. Gerai pagooglinus tapo aišku, kad aš ne vieną kartą jau buvau pasirinkus šių viešbučių grupę savo atostogoms (prieš tai buvo IXIAN Grand Rodos saloje ir Aurum Moon Bodrume.) Aš likau pilnai patenkinta  pačiais viešbučiais (aišku, minusų yra visus, super gerai niekada nebūna), todėl drąsiai nusipirkau kelialapį.
Tikriausiai reikia pasakyti, kad mokėjome už kelionę apie 1100 EUR (už du žmones), jeigu pirktumėm paskutinę minutę, galėjome gerai sutaupyti, nes kainos buvo apie 400 Eur vienam. Perkant paskutinės minutės keliones reikia prisiminti, kad dažniausiai gaunate Promo tipo kambarius (tai nėra super geras pasirinkimas). Aišku, ne visą laiką praleisite kambaryje, tačiau kartais ir tai gali sugadinti atostogas, 6itoje vietoje galioja posakis 'kiek sumokėjai, tą ir gavai' Aš neslėpsiu, kad prieš kelionę aš susisiekiau su viešbučio atstovais ir susitariau dėl papildomų sąlygų, būtent taip gavau kambarį su baseinu. Taip fotografuoti kosmetikos priemones su vaizdu paprasčiau. Būtent pirmoje nuotraukoje ir yra vaizdas iš mano kambario. Smagu ar ne? 


Viešbutis

Bendrą informaciją apie viešbutį galėsite perskaityti kelionių organizatoriaus puslapyje arba tiesiogiai viešbučio internetiniame puslapyje. Nuo savęs pasakysiu, kad tai Alanya, nuo oro uosto reikia keliauti apie geras dvi valandas (vertinant tai, kad prieš jūsų viešbutį autobusas sustos prie kelis viešbučių išleisti kitus poilsiautojus). 
Šnekant apie Turkijos viešbučius noriu pasakyti, kad čia kategorijų yra įvairiausių:
skirtų aktyviam poilsiui (su teniso kortais);
skirtų vaikams (kur yra vandens kalneliai ir vaikų klubai);
skirtų jaunimui ir t.t.
Numa Beach viešbutis tai skandinaviško tipo viešbutis skirtas ramiam poilsiui, čia nėra vaikų. Neturint savo vaikų aš visiškai nenoriu klausytis kitų vaikų isterijos, ašarų ir vaikams skirtų diskotekų. Puikiai užtenka skrydžio, kai viena dalis pradeda gerti ir švęsti atostogų pradžią, o kitą bando raminti savo vaikus. Todėl viešbutis tikrai atgaiva tiems, kas nori ramiai pailsėti dviese ir skirti laiko savo santykiams.
Viešbučio teritorija nėra super didelė, net nuotraukose viešbutis atrodo žymiai didesnis, tačiau realybėje teritorija labai maža ir kompaktiška. Didelis gražus baseinas, prižiūrėta švari teritorija, nuostabūs vaizdai. Gultai labai geros kokybės, nauji (noriu priminti, kad viešbutis naujas, atidarymas buvo praeitų metų rudenį, todėl tiek kambariai, tiek baldai, tiek gultai, tiek indai yra nauji).
Viešbutyje yra viso labo vos 204 numeriai, todėl nesitikėkite žmonių antplūdžio. Čia gyvenimas eina sulėtintu tempu, niekas niekur neskuba, nes dauguma turistų ir Vokietijos, Prancūzijos, Skandinavijos šalių. Yra ir lietuvių, bet jų buvo tikrai ne daug.


Interjeras

Pagrindinis rodiklis, kuris buvo svarbus man - interjeras. Jau žiūrint viešbučio nuotraukas per internetą žinojau, kur darysiu vieną arba kitą foto sesiją. Sutikite, vaizdai nerealūs.
 
Kambarys

Kaip aš jau sakiau, mano kambarys buvo pagerintas, y.y su baseinu. Paprasti kambariai atrodo lygiai taip pat, tačiau už lango ne baseinas, o balkonas. Labai rekomenduoju nepagailėti pinigų ir pirkti kambarius su vaizdu į jūrą, nes kitaip matysite gatvę. Aš mačiau, kad per booking'ą galima nusipirkti kambarį ir su baseinu, tačiau to reikia klausti mūsų kelionės operatorių, aš kai pirkau, pasirinkimo nebuvo. 

Kas nepatiko: lova ( nes tai dviguba lova su tarpu, dviese miegoti nėra super patogu). 

Kas patiko: vaizdas už lango (čia jau be variantų), pagalvės (minkštos ir patogios), interjeras (gražus ir stilingas), dušas atskirai nuo WC (dažniausiai būna viskas kartu), maža virtuvė (jeigu nori ką nors pagaminti pats, gali tai padaryti drąsiai), kavos aparatas ir virdulys su arbatos rinkiniu (aš nepasinaudojau, pilnai viskuo užteko restorane ir bare), chalatai (skirtingų atspalvių, tikrai nesumaišysi kieno kur), kambarių aptarnavimas (labai neįkyrūs ir geras valymas).
Kambaryje dar buvo papildomos kosmetikos priemonės, kurių aš nenaudojau, nes turėjau savo. Plaukų džiovintuvas kiek silpnokas, todėl gal verta vežtis savo, labai gera garso izoliacija (prie baseino vakarai vyksta gyvos muzikos vakarai, uždarius balkoną nieko nesigirdi)

Restoranas

Garbės žodžio, nieko gero aš tikrai nesitikėjau, nes galvojau, kad Turkiškas maistas tikrai ne mano skoniui. Prieš metus Bodrume maistas buvo ant tiek slykštus, kad neturėjau žodžių. Numa Beach viskas buvo kitaip. 
Restorano interjeras stilingas, maisto ir sėdimų vietų pilnai visiems užtenka, maistas papildomas pastoviai, todėl net jeigu pavėluosite, tikrai rasite ką pavalgyti. Galima sėdėti tiek restorano viduje, tik lauke.
Pusryčių meniu kaip ir visur, nieko naujo, apart neskanių skiestų miltelinių sulčių. Iš kitos pusės - parduotuvė šalia, galima nuspirkit, arba sulaukti 10 valandos ryto i bare gerti turkišką kavą su geros kokybės sultymis. 
Pusryčių menių yra standartinis - sausi pusryčiai, kiaušiniai, vaisiai, salotos ir desertai. 
Per pietus galima skanauti dviejų rūšių sriubas (pastoviai buvo pomidorinės sriubos variacijas, kurios man labai labai patiko), labai didelis duonos pasirinkimas, mėsa ir žuvis, troškiniai, salotos ir daržovės, desertai ir gėrimai. Aš negaliu pasakyti kad man buvo neskanu, man buvo labai skanu (net pati nustebau), plius maistas atsibosti tikrai nespėjo. Apibendrinant noriu pasakyti, kad maistas labai kokybiškas ir gerai paruoštas, tai yra svarbiausiai. Net desertai, kurie tokio tipo viešbučiuose tik atrodo skaniai, čia buvo labai skanūs.Kiekvieną vakarą viešbučio svečiams siūlomos įvairios vakarienės, aš padariau Itališkos vakarienės nuotraukas. Tai ne tik labai gerai pagamintas maistas, tai ir savotiškas show ir pramoga turistams. Po vakarienės mes eidavome į barą klausytis gyvos muzikos. Nuo 11 valandos  turistus nemokamai veža į mietso diskotekas.

Itališka vakarienė

A la Carte

Viešbutyje yra du A la Carte restoranai - vienas paplūdimio, kuris dirba dieną (pati kelis kartus mačiau tiesiog žmones iš gatvės, kurie užsakinėjo maistą), kitas By The POOL, kuris dirba vakarais. Noriu pasakyti, kad šie restoranai yra mokami, kainos nėra aukštos, todėl vieną kartą galima sau tai leisti, nestovėti prie bufeto ir rinktis maistą, o mėgautis geru aptarnavimu ir nuostabiu vaizdu du vyno taure rankoje.
Aš mačiau, kad dauguma svečių užsakinėjo grill asorti, kur tau atneša labai daug įvairios keptos mėsos, plius garnyrus. Aš pamaniau, kad noriu ir salotų ir karšto patiekalo. Mes užsakinėjome lašišą ir kalmaro žiedus kaip starterius, na o pagrindiniai patiekalai buvo ENTRECOTE ir Sea Bass. Be galo patiko mėsa ir kalmarai, o taip pat nemokamas užkandis prie vyno (humusas, tepamų sūrių asorti  ir kepta pica)

SPA

Aš duodu 10  balų iš 10 įmanomų šiam viešbučiui už SPA procedūras. Dažniausiai - tai tiesiog vietinio lygio masažai, hamam procedūraos ir viskas. Čia siūlomi gydomieji masažai, celiulito priežiūros programos (kas man buvo labai aktualu), karštų akmenų masažai ir t.t. Kainos tikrai prieinamos - Hamam ir Sauna, plius turkiška pirtis ir masažas ir veido kaukė kainavo vos 30 EUR. Ar verat važiuoti į miestą kažkur už 20? Aš taip nemanau. Labai patiko SPA interjeras, labai patiko dėmesingas aptarnavimas, labai patiko pats masažas ir pžiūris į klientą. Pasakysite, tu blogerė, visi šokinėjo aplinkui. Patikėkite, žmonių, kurie perka SPA procedūras buvo labai labai daug, tai labai geras ir stabilus kokybės rodiklis.
Spa centro teritorijoje yra VIP baseinas, nieko ypatingo, tiesiog atlekiant masažus ir kitas procedūras (tą dieną) jis yra nemokamas, o taip kaina 10 EUR.  Ar verta? Manau ne, nes baro su gėrimais ten nėra, todėl perspektyvos nelabai matau. 
Apibendrinant noriu pasakyti, kad viešbutis labai patiko nes:

atitiko visos lūkesčius;
labai geras kainos ir kokybės santykis;
nuostabūs vaizdai pro langą;
skanūs gėrimai ir nuostabus baltas vyras;
dėmesingas ir paslaugus personalas, kuris puikiai šneka angliškai;
tobulos SPA procedūros;
neįkirūs gyvos muzikos vakarai;
viešbutyje nėra vaikų;
viešbučio pirmame aukšte yra parduotuvės, todėl jeigu kažką pamiršote, galite drąsiai nusipirkti (nuo dantų šepetėlių iki bulvių traškučių)
skanus ir įvairus maistas;
vandens aerobika ir sporto salėminusai:
maža teritorija;
nešvari jūra (ją valo pastoviai, tačiau šiukšlių į įlanką atplaukia labai daug).

Pliusų tikrai buvo žymiai daugiau, todėl drąsisi rekomenduju šį viešbutį ramiam poilsiui, o jeigu sumąstysite atlikti kelias masažo procedūras, žinokite, patekote į labai geras rankas.


SHARE:

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

Blogger Template Created by pipdig